Organigram

Docenten

Robin Jansen

Robin Jansen

Hoofddocent jiu jitsu

Robin is 3e dan jiu jitsu. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Michel Brakel

Michel Brakel

Hoofddocent judo

Michel is 4e dan judo en gecertificeerd als judoleraar B. Hij geeft sinds 2002 les.

Kasper de Leeuw

Kasper de Leeuw

Docent jiu jitsu

Kasper is 2e dan jiu jitsu en 2e dan judo. Hij is gecertificeerd als jiu jitsuleraar A.

Pierre-Olivier Bruna

Pierre-Olivier Bruna

Docent judo

Pierre is 2e dan judo en geeft wedstrijd training met een focus op alternatieve technieken

Bas 's-Gravemade

Bas 's-Gravemade

Docent judo

Bas is 2e dan judo.

Willem Haket

Willem Haket

Docent judo

Willem is 3e dan judo en geeft al sinds 1974 les.

Niko Moerman

Niko Moerman

Docent Tai Chi en Chi Neng Qigong

Niko geeft les sinds 2018 en is Rijkserkend Leraar Martial Arts.

Bestuur

Peter van Mulbregt

Peter van Mulbregt

Penningmeester

Simon van Dijk

Simon van Dijk

Voorzitter

Suze van Schaik

Suze van Schaik

Secretaris

Hans Cromjongh

Hans Cromjongh

Maarten Verbaan

Maarten Verbaan

Ledenraad

Jasper Hannewijk

Jasper Hannewijk

Senior judoka

Boyd Keijzer

Boyd Keijzer

Senior judoka

Michel Brakel

Michel Brakel

Senior judoka

Michiel van der Griendt

Michiel van der Griendt

Ouder van Sophie van der Griendt

Marco Tuinder

Marco Tuinder

Senior jiu jitsuka

Koos Martens

Koos Martens

Ouder van Daan Martens

Vrijwilligers achter de schermen

Ook buiten het zicht werken onze toppers in verschillende commissies aan hun taken.

Administratie:

Judith Teunisse
Aukje Veltmeijer

Technische zaken:

Patrick van der Linden
Casper Cromjongh

Communicatie en PR:

Mirjam van Rees
Casper Cromjongh
Fleur van Mulbregt

 

Receptie:

Evelien Stobbe
Riet Van de Waeter
Suze van Schaik
Rebecca Mergler

 

 

Sponsorcommissie:

Vacature
Vacature
Vacature

Huisvestingscommissie:

Peter van der Pol
Hans Cromjongh

Activiteitencommissies:

Onderlinge wedstrijden

Koos Martens
Hans Cromjongh
Casper Cromjongh
Raymond van der Meer
Evelien Stobbe

Jeugdkamp

Mark Kalsbeek
Kasper de Leeuw
Anne Pennock
Casper Cromjongh
Hans Cromjongh
Suze van Schaik

Survival

Hans Cromjongh

Sinterklaasfeest

Anne Pennock
Rinske van Buuren
Marie van Mulbregt
Suze van Schaik

Eindejaars BBQ

Martine van Aalst

Sportzaken:

Dojo-assistenten

Marc Merkestein
Jan Smithuis
Simon van Dijk
Maurice Matla
Talea Heidergott
Femke Thiemens
Raymond van der Meer
Marie van Mulbregt
Pierre Bruna

Wedstrijdsecretariaat

Willem de Koster

Kascommissie:

Peter van der Pol
Aart Hemker
Boyd Keijzer

Vertrouwenspersoon

Jan Sassen
Brenda van der Linden

Share This